אודות

צמנטכל מקבוצת "שיכון ובינוי – סולל בונה תשתיות", היא החברה הוותיקה והמובילה בישראל לעבודות גיאו-טכניות ותשתיות תת-קרקעיות מורכבות.

מאז היווסדנו ב-1967, הובלנו בהצלחה פרויקטים גאו-טכניים לאומיים, עסקיים ומסחריים גדולים ומורכבים בישראל. 

המומחיות שלנו כוללת עבודות סלארי וחפירות גאו טכניות בטכנולוגיית הידרומיל, כלונסאות לדיפון וביסוס, עוגני הקרקע, השפלת מפלס מי תהום תוך שימור על משאב המים, החדרתו והשבתו לתת הקרקע; הזרקה בלחץ גבוהה בשיטת Jet Grout ועוד.

ההון האנושי שלנו

מומחים מובילים בתחומי הניהול, ההנדסה והביצוע, מספקים מעטפת ליווי כוללת ופתרונות מקצועיים לכל אתגר קרקעי, ביצועי או תכנוני. כחברה שמובילה פרוייקטי ענק של עבודות גאו-טכניות מורכבות ומקימה תשתיות 

תת-קרקעיות לאומיות, יש לנו אחריות כבדה להבטחת שלומם ורווחתם של מאות אלפי אזרחים. לכן אנחנו משקיעים משאבים עצומים באיתור, מיון, גיוס ופיתוח של אנשי מקצוע אחראיים, מיומנים ומנוסים, המסוגלים להתמודד עם כל אתגר מקצועי במהלך העבודה.

הציוד ההנדסי המגוון והמתקדם שלנו דורש מיומנות גבוהה, גיבוי טכני מתמשך וניסיון עשיר. כדי להבטיח את כל אלה, אנחנו דואגים לפתח ולהעשיר את הידע של עובדינו בכלים, במיומנויות ובהשתלמויות מקצועיות מתמשכות ובכנסים בעולמות התוכן הטכניים המתקדמים והעדכניים ביותר.

הודות לידע, לניסיון ולמקצועיות של צוותי הניהול וההנדסה שלנו, אנחנו ממשיכים להוביל בהצלחה עבודות גדולות ומאתגרות, תוך הקפדה על איכות, בטיחות, ויחסי אנוש מיטביים.  

קיימות בצמנטכל

בצמנטכל אנו רואים בקיימות כלי ניהולי שעוזר לנו ליצור עולם טוב יותר לנו ולדורות הבאים. תפיסת הקיימות נטועה עמוק בתרבותנו הארגונית ובהלימה עם חברת האם שלנו, סולל בונה שיכון ובינוי.  אנו פועלים לאור עקרונות מתקדמים של ממשל תאגידי ואחריות תאגידית ומקפידים על אתיקה עסקית ומקצועית, אחריות ושקיפות.

לאור עקרונות אלה פיתחנו מדיניות בנושאי קוד אתי, איכות הסביבה, רכש וניהול של שרשרת האספקה, שיח עם מחזיקי עניין, בטיחות וגהות ומניעת הטרדה מינית. מדיניות זו תורמת לתרבות ארגונית חיובית ואחראית ומעודדת את עובדינו לפעול וליזום לאורם, במסגרת תפיסה חברתית, מוסרית וערכית כוללת.

בצמנטכל המחויבות לסביבה במערך הקיימות היא נר לרגלנו. שיקול הדעת הסביבתי עובר כחוט השני בכל הפרויקטים שלנו, משלב התכנון, דרך הביצוע ועד לסיום. אנו בוחנים דרך קבע את היקף הפליטות של גזי חממה ואת השימוש במים ובחומרים מתכלים, ונוקטים פעולות להתייעלות אנרגטית וצריכה מידתית של משאבים.

בטיחות בצמנטכל

עבורנו השמירה על הבטיחות ועל הבריאות עומדת בראש סדרי העדיפויות שלנו ומשמשת ערך עליון, הן בקוד האתי שלנו והן בעבודתנו בפועל.כדי ליצור סביבת  עבודה בטוחה, אנחנו משקיעים זמן ומשאבים כדי לאתר ולמנוע מבעוד מועד סכנות ומפגעים בטיחותיים ובריאותיים. כדי להבטיח אתרים בטוחים בזמן אמת, אנו מקפידים על הדרכה שוטפת של עובדים וקבלני משנה ונעזרים באמצעי ניהול אתר מתקדמים וחדשניים ,ובראשם מערכת safeguard.

מערכת safeguard הנה כלי טכנולוגי מהפכני המיישם את דרישות החוק בנושא הבטיחות בצורה דיגיטלית מלאה ומסייע לצוות הניהולי למלא אחר מדיניות החברה.

רוצים לדעת עוד על הבטיחות בצמנטכל